KONST / Litografier / Färglitografi 12376385
nr 1237 6385
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/290. Motivet: 31x21 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:34:49
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
600 kr
7
700 kr
8
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström